צרו קשר ונחזור בהקדם

לאחר 40 שנה: 5.3 מיליון ₪ יושקעו ברחוב פנחס החוצב בבאר שבע

ראש העיר וסגנו הזמינו את כל בעלי הנכסים ברחוב להציג את האפשרויות שנפתחו בפניהם.

לאחר 40 שנה של המתנה רחוב פנחס החוצב הסמוך לדרך חברון עומד להפוך לאחד האטרקטיביים ביותר בעיר. עיריית באר שבע באמצעות החברה לניהול אזורי התעשיה הצליחה לגייס 5.3 מיליון ₪ לשיפוץ יסודי של רחוב פנחס החוצב הסמוך לדרך חברון. מדובר ברחוב שאינו נמנה על קריטריונים הברורים של המשרד למסחר ותעשיה. על אף זאת הצליחה החברה והעיריה לגייס סכום נכבד מהמשרד לשיפוץ הרחוב.

לאור ההקצאה שהועברה כינס ראש העיר רוביק דנילביץ' וסגנו טל אל על הממונה על הפיתוח העסקי בעיר את כל בעלי הנכסים ברחוב.

בפגישה סקרו בפניהם אנשי המקצוע את השיפוץ שהרחוב עומד לעבור והאפשרויות הטמונות בכך הכוללות הגדלת שטחי חניה, החלפת תשתיות ישנות ועוד טיפול בתשתיות שהוזנחו כ-40 שנה.

ראש העיר הסביר לנוכחים כי עליהם להצטרף למאמץ העירוני ולשפץ באופן אחיד חזיתות ואת פני העסקים כדי שהרחוב יהיה לאטרקטיבי מאוד. ראש העיר הציע לבעלי הנכסים גם לבחון את אופי עסקיהם ולשקול שינוי אופי העסק שיתאים להתפתחות של האזור. כמו כן, נבחנת כעת אפשרות להעתיק עסק אחד לפחות למקום אחר בשל חוסר התאמה להתפתחות הרחוב בתיאום ובהסכמתו.

טל אל על אמר לבעלי העסקים כי יסייע להם לקדם במידת הצורך שינוי יעוד לקרקע אותו תוביל העיריה כדי שיוכלו לשדרג את העסקים שלהם לאור ההתפתחות של ציר דרך חברון כעורק תחבורה ראשי.
בעלי הנכסים הודו לראש העיר וסגנו על ההזדמנות שניתנה להם לשדרג את הרחוב והנכס שלהם לאחר עשרות שנים של ציפיה.

בתום הפגישה לפי עצת ראש העיר וסגנו נשארו בעלי הנכסים כדי לבחור ועד פעולה מטעמם על מנת שיפעל מול העיריה בקידום הפרויקט.

פרסום ראשון :12/12/2010 13:04:20
עדכון אחרון :15/12/2010 16:20:06
גרסה להדפסה
עדכונים אחרונים
מכרז פומבי 100/2019
מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות באזור התעשייה הצפוני מתחמי מכתשים ועתירות ידע בעיר באר שבע
מכרז פומבי 104/2018
יעדים, החברה העירונית לפיתוח עסקי באר-שבע בע"מ בשיתוף עם מי שבע תאגיד אזורי למים וביוב בע"מ מזמינים בזאת לקבל הצעות למכרז פומבי 104/2018- מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות ברחובות פנחס החוצב ויוסף הבורסקאי בעיר באר-שבע.
מסמכי המכרז יו