צרו קשר ונחזור בהקדם

הצלחה לתערוכת תוצרת באר שבע השנייה

הצלחה לתערוכת תוצרת באר שבע השניה בה הוצגו אמנות בתעשייה, הפעלות מיוחדות לילדים, טרקלין למפגש בין אנשי עסקים והגמר בתחרות היזמים הצעירים.


תערוכת תוצרת באר שבע השנייה


הצלחה לתערוכת תוצרת באר שבע השניה בה הוצגו אמנות בתעשייה, הפעלות מיוחדות לילדים, טרקלין למפגש בין אנשי עסקים והגמר בתחרות היזמים הצעירים.

תערוכת "תוצרת באר שבע" נערכה כבר בפעם השניה בחול המועד פסח והופכת  למעשה למסורת שנתית של העיר. התערוכה היא  במסגרת פסטיבל המשפחות "מאירים את הנגב" בפארק נחל באר-שבע.
בתערוכה הציגו יזמים ומפעלים גדולים בב"ש והסביבה את מיטב הטכנולוגיה והחדשנות ופעילויות לכל המשפחה. יוזם התערוכה הוא סגן ראש העיר טל אל-על בגיבוי ראש העיר רוביק דנילוביץ'  שאף הורה להקצות לזה סיוע עירוני קבוע.
במסגרת התערוכה הוצג פארק תעשייתי לכל דבר, מסלול מיוחד "ללכת בזמן" עם הצגת ההיסטוריה של התעשייה, אטרקציות ייחודיות כמו "היער הנודד" טרקלין  networking לבעלי עסקים, וכמובן הצגת הטכנולוגיות המיוחדות של התעשייה הבארשבעית. ביום השני של התערוכה יוכרז גם הזוכה בתחרות היזמים הצעירים.
בתערוכה נטלו חלק  המפעלים המרכזיים בנגב כולל כי"ל, ברום, חברת שבירו, מכתשים, ים-המלח, וישיי, חרסה ועוד. שותפים מרכזיים בתערוכה, התאחדות התעשיינים, משרד התמ"ת ואוניברסיטת בן גוריון.
השנה היתה התמקדות בפעילויות רבות לילדים ולכל המשפחה במסגרתם התנסו המבקרים בחוויות הטכנולוגיה המתקדמות ביותר בעולם כיום.
תערוכת תוצרת באר שבע  מנוהלת באמצעות חברת "יעדים" החברה העירונית  לפיתוח עסקי באר שבע (שמה החדש של החברה לניהול אזורי תעשייה).
טל אל-על סגן ראש העיר אומר כי מטרת התערוכה להבליט את היזמות והמקום החשוב שיש לתעשייה המתקדמת בבאר-שבע. "התערוכה מהווה אטרקציה לכל המשפחה שם יוכלו המבקרים ליהנות מחוויה של פעילות והפעלות מאתגרות ומעניינות. כל זאת כמובן ללא כל תשלום וכניסה חופשית. אני סבור כי פרויקט זה שהופך למסורת חשובה בעיר, מהווה ביטוי לחשיבותה של התעשייה בחיינו, מהווה מקדם תדמיתי חיובי לעיר וכן מביע אמירה עירונית חשובה כלפי היזמים"


 
פרסום ראשון :04/04/2011 09:39:37
עדכון אחרון :29/04/2011 12:22:16
גרסה להדפסה
עדכונים אחרונים
מכרז פומבי 100/2019
מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות באזור התעשייה הצפוני מתחמי מכתשים ועתירות ידע בעיר באר שבע
מכרז פומבי 104/2018
יעדים, החברה העירונית לפיתוח עסקי באר-שבע בע"מ בשיתוף עם מי שבע תאגיד אזורי למים וביוב בע"מ מזמינים בזאת לקבל הצעות למכרז פומבי 104/2018- מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות ברחובות פנחס החוצב ויוסף הבורסקאי בעיר באר-שבע.
מסמכי המכרז יו