צרו קשר ונחזור בהקדם

יום עיון למתכננים לקבלת רישיון עסק

אגף רישוי עסקים בעיריית באר שבע ערך יום עיון שנתי למתכננים לייעל את עבודת הגשת התוכניות.

אגף הרישוי בעיריית באר שבע ערך יום עיון שנתי למתכננים המעוניינים להיכלל ברשימה המופצת על ידי האגף לציבור בעלי העסקים והיזמים . הרשימה כוללת את פרטיהם של מתכננים אשר השתתפו בכנס ועברו את ההכשרה כיצד לעבוד מול האגף ומול הגורמים המאשרים בהגשת תוכניות לרישוי עסקים.

זאת השנה השנייה שבה עורך האגף יום עיון למתכננים. הכנס למתכננים נערך ביום ראשון במתנ"ס לוין. מטרת הכנס לשפר את כישוריהם של מתכננים המגישים תוכניות לרישוי עסקים ולהביאם לעשות זאת בהתאם לחוקים ולתקנות תוך התייחסות לדגשים ודרישות האגף וזאת על מנת להקל ולקצר את תהליך קבלת רישיון העסק ולהעלות את רמת השירות לציבור בעלי העסקים בעיר.

יום העיון כלל הסברים מקצועיים ממנהלת האגף מלכה גל, מנציגי רשויות של כיבוי האש , משרד הבריאות , הפנים וגורמים נוספים המעורבים בתהליך למתן רישיון העסק. יש לציין כי אמנם האגף מרכז את נושא רישוי העסקים אולם האישורים צריכים להגיע מקשת רחבה של גורמים כמו כיבוי אש, לעיתים משרד הבריאות, משטרה ועוד.

טל אל על, סגן ראש העיר הממונה על הפיתוח העסקי אמר כי בשנתיים האחרונות חלה התקדמות רבה במתן פתרונות לרישיונות העסק. "לעיתים קורה שיש בעיה לעסק במקום שלא קשור לעירייה ואותו בעל עסק לא מודע לכך. חשוב לנו שמי שעוסקים בנושא יקבלו הכשרה מתאימה ויתעדכנו אחת לשנה כדי שנוכל לעבוד יחד למען הציבור ולשרתו באופן היעיל ביותר."

פרסום ראשון :31/05/2011 08:56:09
עדכון אחרון :01/06/2011 09:07:15
גרסה להדפסה
עדכונים אחרונים
מכרז פומבי 100/2019
מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות באזור התעשייה הצפוני מתחמי מכתשים ועתירות ידע בעיר באר שבע
מכרז פומבי 104/2018
יעדים, החברה העירונית לפיתוח עסקי באר-שבע בע"מ בשיתוף עם מי שבע תאגיד אזורי למים וביוב בע"מ מזמינים בזאת לקבל הצעות למכרז פומבי 104/2018- מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות ברחובות פנחס החוצב ויוסף הבורסקאי בעיר באר-שבע.
מסמכי המכרז יו