צרו קשר ונחזור בהקדם

התקדמות בדרך לשינוי חזות היריד בעיר העתיקה


התקופה שבה מראה כל דוכן במדרחוב בעיר העתיקה היה נראה שונה עומד להסתיים. השבוע נבחנו חלופות והוצגו הדוכנים מהם ייבחר עיצוב אחיד שיאפיין את יריד המדרחוב המתקיים בימי שני ושישי ברחוב קק"ל בעיר העתיקה בבאר שבע. מי שהגיע למדרחוב באמצע השבוע הופתע לראות תצוג

התקדמות בדרך לשינוי חזות היריד בעיר העתיקה

התקופה שבה מראה כל דוכן במדרחוב בעיר העתיקה היה נראה שונה עומד להסתיים. השבוע נבחנו חלופות והוצגו הדוכנים מהם ייבחר עיצוב אחיד שיאפיין את יריד המדרחוב המתקיים בימי שני ושישי ברחוב קק"ל בעיר העתיקה בבאר שבע. מי שהגיע למדרחוב באמצע השבוע הופתע לראות תצוגה של שלל דוכנים בצורות שונות ומיוחדות, מתוכם ייבחר ככל הנראה, בימים הקרובים מראה הדוכן האחיד בירידים.


הצעד נעשה בהמשך להחלטתו של טל אל-על, יו"ר הנהלת חברת "יעדים לפיתוח עסקי בבאר שבע" האחראית על הפעלת המדרחוב.
אל-על הסדיר באחרונה הסכם ותקנונים מפורטים שנערכו לראשונה מאז קיומו של המדרחוב המפרטים את גדלי הדוכנים, מחיר השכרתם, מה מותר למכור בהם, אופן הצבתם , שמירה על ניקיון וכיוצא בזה.
השבוע כאמור, נערכה מעין תערוכת דוכנים בעיר העתיקה שהוצבה במקום כדי לבחור מי מהדוכנים המתאים ביותר להוביל את היריד במדרחוב. הדוכנים נבחנו על ידי צוות מקצועי בראשותו של טל אל-על יחד עם מנכ"ל חברת "יעדים" ד"ר בני אילן, אדריכל היריד, נציגי עמותת סוחרי העיר העתיקה, ופרויקטורית העיר העתיקה גברת לילך נגיד.
הדוכנים נבחנו  מהיבטי השתלבותם במראה וחזות העיר העתיקה וכן מהיבטים פרקטיים של נוחות הקמתם ופירוקם ושימושם של הסוחרים המשתמשים בהם.
טל אל-על מסר כי לאחר שיוחלט על הדוכן לא תהיה אפשרות להצבת דוכנים אחרים והיריד הקבוע במדרחוב יתאפיין בעיצוב אחיד. כמו כן בכוונת אל-על לאשר את הגדלת היריד לאור ביקוש לדוכנים נוספים.

פרסום ראשון :13/07/2011 07:24:34
עדכון אחרון :13/07/2011 07:28:33
גרסה להדפסה
עדכונים אחרונים
מכרז פומבי 100/2019
מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות באזור התעשייה הצפוני מתחמי מכתשים ועתירות ידע בעיר באר שבע
מכרז פומבי 104/2018
יעדים, החברה העירונית לפיתוח עסקי באר-שבע בע"מ בשיתוף עם מי שבע תאגיד אזורי למים וביוב בע"מ מזמינים בזאת לקבל הצעות למכרז פומבי 104/2018- מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות ברחובות פנחס החוצב ויוסף הבורסקאי בעיר באר-שבע.
מסמכי המכרז יו