צרו קשר ונחזור בהקדם

נחנך הפרויקט באר שבע עולה לאויר


"האינטרנט מאפשר לעסקים לסחור ללא קשר למיקום הגיאוגרפי שלהם"

בפרויקט ראשון מסוגו בישראל הושק הפרויקט "באר שבע עולה לאויר" פרויקט שמזכה כל בעל עסק בבאר שבע באתר אינטרנט בסיסי ללא תשלום, פרסום באתר "דפי זהב" חינם לתקופה של שנה, ובהנחה משמעותית בפרסום בשנה שלאחר תום תקופת ההטבה, ללא כל התחייבות.

הפרויקט משותף לעיריית באר שבע באמצעות "מרכז יוזם לקידום עסקים", תנועת אור להתיישבות בנגב ובגליל וחברת דפי זהב, במטרה לעודד את בעלי העסקים בעיר להקים אתרי אינטרנט, לקדם את העסקים העירוניים לעולם מקוון ולחשוף אותם ללקוחות רבים יותר.

להשקת הפרויקט הגיעו מעל מאה בעלי עסקים שונים שנאספו במרכז הצעירים בעיר העתיקה.

בהשקה נכחו ראש העיר רוביק דנילוביץ', חבר מועצת העיר הממונה על הפיתוח העסקי, טל אל על, מנכ"ל תנועת אור, רוני פלמר, מנכ"ל קבוצת דפי זהב ניר למפרט, מנכ"ל חברת יעדים, ד"ר בני אילן ומנהלת מרכז יוזם לעסקים סימה כחלון.

על פי הנתונים העירוניים, בבאר שבע פועלים כ-12 אלף בעלי עסקים – רובם ללא אתר אינטרנט. במסגרת הפרויקט "באר שבע עולה לאוויר", יזכה כל בעל עסק בבאר שבע באתר אינטרנט בסיסי ללא תשלום.

ראש העיר אמר לנוכחים כי החיבור לאינטרנט חיוני להתפתחות העסקית שלהם בעולם הדיגיטלי כיום.

 מנכ"ל קבוצת דפי זהב אמר כי באתרי מכירה כיום בארץ אין משמעות למיקמו הגיאוגרפי של העסק, אלא המחיר והשירות הם שקובעים. העתיד כבר בטלפונים הניידים, אם לא תתחברו לאיטנרנט לא תהיו קיימים.

בחברת יעדים ובעיריה רואים בפרויקט זה כמקדם מודעות לעסקים לחיבורם לעולם האינטרנטי.

ההטבה שקיבלו בעלי העסקים היא פרסום באתר "דפי זהב" חינם לתקופה של שנה, ובהנחה משמעותית בפרסום בשנה שלאחר תום תקופת ההטבה, ללא כל התחייבות. בנוסף, כל בעל עסק שירצה בכך, יוכל לקבל מספר טלפון מיוחד מדפי זהב לצורך מעקב ובקרה על הפונים בעקבות הפרסום. בעלי עסקים שכבר יש ברשותם כבר אתר אינטרנט, יוכלו לקבל הטבות פרסום אחרות שוות ערך באתר "דפי זהב", אף הן למשך שנה.

טל אל על, חבר מועצת העיר הממונה על הפיתוח העסקי בעיריית באר שבע, אומר כי מדובר בהטבה חינם בשווי אלפי שקלים עבור כל בעל עסק: "כדי לקדם ולפתח את התחום העסקי-כלכלי של באר שבע, אנחנו חייבים לעודד ולמצוא פלטפורמה שתעלה את בעלי העסקים לעולם האינטרנטי. כיום, עולם השיווק, חשיפה ובכלל הקשר מול הרשויות – מחייב כל בעל עסק להיות חלק מעולם אינטרנטי. אנחנו נותנים פלטפורמה ראשונה וכניסה לתחום הזה מתוך תקווה שבעלי העסקים ימשיכו לשווק את עצמם ולעבוד עם האינטרנט על פי צורכי העסק שלהם".

 

פרסום ראשון :11/12/2011 00:39:04
עדכון אחרון :11/12/2011 00:45:14
גרסה להדפסה
עדכונים אחרונים
מכרז פומבי 100/2019
מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות באזור התעשייה הצפוני מתחמי מכתשים ועתירות ידע בעיר באר שבע
מכרז פומבי 104/2018
יעדים, החברה העירונית לפיתוח עסקי באר-שבע בע"מ בשיתוף עם מי שבע תאגיד אזורי למים וביוב בע"מ מזמינים בזאת לקבל הצעות למכרז פומבי 104/2018- מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות ברחובות פנחס החוצב ויוסף הבורסקאי בעיר באר-שבע.
מסמכי המכרז יו