צרו קשר ונחזור בהקדם

סיור להכרת באר שבע לעובדי ההייטק שהחדשים המצטרפים לחברת EMC

מרכז יוזם לקידום עסקים בחברה העירונית יעדים ערכו סיור מיוחד לעובדי הייטק שגוייסו באחרונה על ידי חברת EMC העולמית להכרה מקרוב של באר שבע ובתוך כך לסייע לקידום גיוס עובדים נוספים. חברת EMC מהגדולות בעולם נמצאת בהליכי גיוס מתקדמים של עובדי הייטק חדשים

הסיור התחיל במשרדי חברת EMC בבאר שבע . סימה כחלון, מנהלת מרכז יוזם לקידום עסקים ליוותה את עובדי החברה  בסיור. כ-40 עובדי החברה סיירו  בפארק המדע הנבנה בימים אלה ביוזמת עיריית באר שבע וקרן רש"י ועתיד להיות פארק המדע הגדול ביותר בארץ.

 לילך נגיד, מנהלת פרויקט העיר העתיקה, הציגה בפניה העובדים את שלל הפרויקטים המבוצעים בעיר העתיקה שמשנה פניה למוקד בילוי ותרבות.

משם המשיכו בסיור  למוזיאון הנגב לאמנות ותרבות. גל גרינברג, מנהל מחלקת התיירות של עיריית באר שבע, ערך בפניהם סקירה על המוזיאון, מרכז המבקרים באר אברהם אבינו  שנמצא בהקמה ועוד. עובדי EMC התרשמו  מהתערוכה לתולדות העיר באר שבע, הסוקרת את תולדות העיר מתקופת האימפריה העות'מנית ועד היום. העובדים אף זכו להפתעה קטנה במהלך הביקור במוזיאון - שני שחקנים מתיאטרון הפרינג' הפתיעו אותם בהופעה קומית בקטע מיוחד שהוכן עבורם.

מהעיר העתיקה המשיך הסיור לחלק המהותי עבורם, אתר הבנייה של פארק ההייטק. העובדים קיבלו הסבר קצר מכחלון על הצפוי במקום וכן על שלבי הבנייה הכוללים הקמתו כפארק ירוק, גשר מיוחד בין הפארק לתחנת הרכבת ועוד.

על מנת למשוך את העובדים גם לקבוע את ביתם בעיר הם קיבלו סקירה ממתווך מקומי לגבי אפשרויות הנדל"ן של שכונת רמות ובכלל בעיר

סימה כחלון הסבירה, כי מטרת הסיור הייתה היכרות עם העיר באר שבע, ההתפתחות שלה והאופק שהיא נותנת לאנשים צעירים ומשכילים בפן התרבות, הפנאי והמגורים. כמו כן, הסיור נתפר במיוחד עבור הצרכים של עובדי EMC , הן כתושבים קיימים והן כתושבים עתידיים של העיר באר שבע.

טל אל על, יו"ר הנהלת חברת יעדים אומר כי: " מדובר בסיור חשוב המחזק את הקשר שלהם לעיר והאפשרויות הטמונות בה עבורם, הם מדברים כמובן עם חברים ולמעשה הופכים לשגרירים של העיר. זאת הסיבה לחשיבות הסיור והעמקת הקשר בינם לעיר."

פרסום ראשון :25/04/2012 22:12:55
עדכון אחרון :25/04/2012 22:14:20
גרסה להדפסה
עדכונים אחרונים
מכרז פומבי 100/2019
מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות באזור התעשייה הצפוני מתחמי מכתשים ועתירות ידע בעיר באר שבע
מכרז פומבי 104/2018
יעדים, החברה העירונית לפיתוח עסקי באר-שבע בע"מ בשיתוף עם מי שבע תאגיד אזורי למים וביוב בע"מ מזמינים בזאת לקבל הצעות למכרז פומבי 104/2018- מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות ברחובות פנחס החוצב ויוסף הבורסקאי בעיר באר-שבע.
מסמכי המכרז יו