צרו קשר ונחזור בהקדם

נחנך שער רביבים בכניסה לעמק שרה המציין את מעבר מפעל רבל

עיריית באר שבע, החברה העירונית יעדים לפיתוח עסקי, וחברת רבל שבבעלות קיבוץ רביבים חנכו ביום שלישי את שער הכניסה מכיוון דרום לעמק שרה. שער רביבים נחנך לציון מעברו של מפעל רבל מקיבוץ רביבים לבאר שבע. המפעל המעסיק כיום 300 עובדים בתחום הטכנולוגי.

חברת רבל נחשבת כיום למובילה בשוק העולמי בייצור ופיתוח מאווררים למכלי דלק ומחזיקה פטנטים בתחום. לאחר מעבר המפעל לבאר שבע פנתה הנהלת החברה בבקשה לציין את שם השער למפעל כחלק משיתוף הפעולה בין עיריית באר שבע לקיבוץ רביבים.   טל אל על חבר מועצת העיר הממונה על הפיתוח העסקי בעיר טיפל בנושא בעיריה מתוך הוקרה למפעל רבל ולקיבוץ רביבים כמוביל בנגב.

בטקס הקראת השם נכחו נציגי העיריה, מנכ"ל רבל, ניר אלימלך, טל אל על, הממונה על הפיתוח העסקי עירוני, סימה כחלון מנכל"ית יעדים, יוסי דלויה נשיא לשכת המסחר והתעשיה ואריה קליינמן מנכ"ל הלשכה.

בטקס חנוכת השער אמר ראש העיר רוביק דנילוביץ': "מעבר המפעל לבאר שבע שהינו יצואן בתחום הטכנולוגי המתקדם הינו דבר גדול לעיר ולתעסוקה בה, המפעל קלט עובדים בבאר שבע ושמחנו על שיתוף הפעולה וציון שם השער לקיבוץ שהינו אחד מהמצפים הראשונים שהוקמו בנגב."

ניר אלימלך מנכ"ל חברת רבל אמר, כי המעבר מהקיבוץ לבאר שבע היה מורכב מאוד ולא פשוט מבחינת הקיבוץ שהחליט על העברת המפעל מתחומיו למקום אחר. "חברת רבל מחזיקה כיום 25 פטנטים עולמיים ומובילה בתחום מאווררים למכלי דלק. המפעל בבאר שבע מתפתח וגדל. לחברה יש חברות בנות הפועלות בסין, אירופה וארה"ב. הגענו לבאר שבע ובקשנו לציין את המעבר על שם הקיבוץ. אני שמח שהעיריה נענתה לכך  ומודה לחברת יעדים על הטיפול בנו בקליטת המפעל בעיר."

טל אל על, חבר מועצת העיר הממונה על הפיתוח העסקי העירוני ומי שטיפל בקריאת השם לשער לרביבים, ציין כי השער נמצא בציר המוביל לקיבוץ רביבים. "אנחנו מסיימים כעת את שיווקו של כל אזור התעשיה עמק שרה כאשר גם 70 הדונמים האחרונים שווקו וכעת מצפים לקראת פיתוחו של המשך עמק שרה לאזור חדש נוסף, כך ששער רביבים יהיה בסופו של דבר במרכז אזור תעשיה גדול ומורחב של באר שבע."

 

פורטל החדשות news1 בכתבה על שער רביבים- לחצו כאן

פרסום ראשון :20/07/2012 08:09:25
עדכון אחרון :07/02/2016 10:01:09
גרסה להדפסה
עדכונים אחרונים
מכרז פומבי 100/2019
מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות באזור התעשייה הצפוני מתחמי מכתשים ועתירות ידע בעיר באר שבע
מכרז פומבי 104/2018
יעדים, החברה העירונית לפיתוח עסקי באר-שבע בע"מ בשיתוף עם מי שבע תאגיד אזורי למים וביוב בע"מ מזמינים בזאת לקבל הצעות למכרז פומבי 104/2018- מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות ברחובות פנחס החוצב ויוסף הבורסקאי בעיר באר-שבע.
מסמכי המכרז יו