צרו קשר ונחזור בהקדם

השוק בבאר שבע הוא הזול ביותר בארץ!

בהמשך למהפכה הגדולה שעוברת על השוק העירוני, מתברר כי השוק בבאר שבע הוא לא רק נקי ומסודר מאוד אלא גם השוק הזול ביותר בארץ.

בהמשך למהפכה הגדולה שעוברת על השוק העירוני, מתברר כי השוק בבאר שבע הוא לא רק נקי ומסודר מאוד אלא גם השוק הזול ביותר בארץ.

המועצה הישראלית לצרכנות פרסמה ביום ראשון תוצאות של סקר מחירים בו השווה בין שווקים בערים שונות ובהן: טבריה, בית שמש, מחנה יהודה, נתיבות, שוק הכרמל, אשקלון, רחובות, רמלה, פתח תקוה ועוד.

הסקר בדק עלות של סל ירקות ופירות בעשרת השווקים  המובילים בישראל. מהממצאים עולה כי השוק בבאר שבע הוא זול יותר באופן ניכר מבין יתר השווקים ברחבי הארץ.

בחברת יעדים המטפלת בשוק העירוני קיבלו בסיפוק רב את הנתונים

חברת יעדים המטפלת בתחזוקת השוק העירוני וניהולו שינתה את השוק באופן ניכר. החברה השקיעה בניקיון והדברה, החלפת גגות, פיתוח חניות ומסלולי תנועה, הקמת מערך אבטחה וטלביזיות במעגל סגור ועוד. רק באחרונה הושקעו 400 אלף ₪ במערכת כיבוי אש מודרנית, וכן השקעות נוספות.

 

פרסום ראשון :21/03/2013 07:48:00
עדכון אחרון :21/03/2013 07:56:24
גרסה להדפסה
עדכונים אחרונים
מכרז פומבי 100/2019
מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות באזור התעשייה הצפוני מתחמי מכתשים ועתירות ידע בעיר באר שבע
מכרז פומבי 104/2018
יעדים, החברה העירונית לפיתוח עסקי באר-שבע בע"מ בשיתוף עם מי שבע תאגיד אזורי למים וביוב בע"מ מזמינים בזאת לקבל הצעות למכרז פומבי 104/2018- מכרז לביצוע עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות ברחובות פנחס החוצב ויוסף הבורסקאי בעיר באר-שבע.
מסמכי המכרז יו